+48 888 888 436
+48 888 888 437

Bezpieczne płatności

Top movers

Magazynowanie

MAGAZYNOWANIE

Przechowywanie mebli, dokumentów oraz innego rodzaju mienia to nie lada kłopot np. podczas przeprowadzki czy w sytuacji, gdy nie posiadamy wystarczającej przestrzeni magazynowej w biurze czy mieszkaniu. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się nasz serwis magazynowania, który pozwoli w dłuższym lub krótszym okresie zyskać bezpieczne miejsce dla przedmiotów.

Magazynowanie dla wymagających

Top Movers Poland stając na wysokości zadania, oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie magazynowania zarówno dla potrzeb firm jak i klientów prywatnych. Nasza usługa jest gwarancją bezpieczeństwa i dbałości o powierzone nam mienie. Jest to alternatywa szczególnie pomocna gdy jesteś w trakcie remontu, oczekujesz na odbiór nowego mieszkania lub biura, planujesz dłuższy wyjazd za granicę lub do innego miasta, jesteś w trakcie przeprowadzki, nie dysponujesz wystarczającą przestrzenią do przechowywania w mieszkaniu lub piwnicy bądź nagle potrzebujesz miejsca na swoje rzeczy przy wypowiedzeniu najmu mieszkania czy biura.

Posiadamy profesjonalną przestrzeń do magazynowania, wyposażoną w stosowne zabezpieczenia oraz doświadczoną obsługę, dlatego Twoje przedmioty będą u nas jak w banku.

Kompleksowe usługi to nasza specjalność

Korzystając z naszych usług możesz znaleźć wsparcie nie tylko w magazynowaniu, ale również odebraniu i transporcie mebli itp. rzeczy do punktu przechowywania. Twoje mienie zostanie przez nas fachowo zabezpieczone z pomocą stosownych materiałów ochronnych, abyś mógł je odebrać w nienaruszonym stanie. Nasza powierzchnia magazynowa jest przygotowana tak, aby zapewnić bezpieczeństwo i najlepsze warunki dla najróżniejszych przedmiotów. Dbamy o czystość, a nasza obsługa jest do dyspozycji gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Jesteśmy przekonani, że z naszym wsparciem możliwe będzie znalezienie rozwiązania w każdej sytuacji, kiedy potrzebna będzie dodatkowa przestrzeń magazynowa. Już nie musisz się martwić i przenosić pudeł z kąta w kąt – w Top Movers Poland znajdą swoje miejsce i będą dostępne na wyciągnięcie ręki o każdej porze.