+48 888 888 436
+48 888 888 437

Bezpieczne płatności

Top movers

Montaż mebli

Montaż mebli to bardzo często niemały kłopot, zwłaszcza, gdy z pozoru prosta konstrukcja, przerasta umiejętności nawet najzdolniejszej domowej złotej rączki. Jako eksperci od zadań specjalnych zapewniamy kompleksowe wsparcie w montażu i demontażu mebli. Dokładność, ostrożność i dbałość o estetyczne walory powierzonych nam zadań to nasze główne atuty.

Fachowa i doskonale przygotowana ekipa

Producenci mebli bardzo często z przyczyn logistycznych, dostarczają meble w paczkach, które rozłożone na części pierwsze wymagają nie lada wysiłku, aby stworzyć z nich całość. Co więcej, niejasne i bardzo ogólne instrukcje, sprawiają, że wymarzony mebel zdawać się może niemożliwym do złożenia. Nasza przygotowana do najróżniejszych wyzwań załoga potrafi jednak połączyć w całość nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje.

Przystępując do montażu przygotowujemy odpowiednie narzędzia, aby prace były wykonane sprawnie, szybko i co ważne bezpiecznie. Podczas montażu dbamy o to, aby meble nie uległy uszkodzeniu, pamiętając o ich estetycznym złożeniu i czystości w miejscu pracy. Każdą usługę wykonujemy od początku do końca, z dbałością o najdrobniejszy detal. Wybierając Top Movers Poland zyskujesz profesjonalną obsługę i gwarancję najwyższej jakości, a wszystko w konkurencyjnych cenach.

Kompleksowy montaż mebli

Top Movers Poland zapewnia wsparcie w montażu mebli gotowych jak i tych na wymiar. Pomagamy również zdemontować meble, na których miejscu pojawić mają się nowe. Podczas przeprowadzek, zapewniamy demontaż i zabezpieczenie mebli, co zapewni ich bezpieczny transport, a na miejscu docelowym montaż całości zapewniając ich funkcjonalność i doskonałe dopasowanie elementów. Po zakończeniu prac ustawiamy poszczególne meble w wybranym miejscu. Z naszą pomocą zaoszczędzić możesz mnóstwo czasu i nerwów, a Twój dom, mieszkanie czy biuro, wzbogacone zostanie o solidnie złożoną kanapę, szafę, łóżko czy kuchnię.