+48 888 888 436
+48 888 888 437

Bezpieczne płatności

Top movers

Przeprowadzki międzynarodowe Kraków

Przeprowadzki międzynarodowe Kraków. Wybierz doświadczoną ekipę

Przeprowadzka to wyzwanie, które nie ma dla nas żadnych tajemnic. Również wtedy, kiedy nasz klient musi przenieść swoją rodzinę i biuro poza granice Polski. Przeprowadzki zagraniczne {miasto} to oferta, która pozwoli rozluźnić się każdej osobie, która szykuje się w długą podróż do innego kraju. Zdecyduj się na TOP MOVERS, a Twoim jedynym zmartwieniem będzie transport własny — wszystko inne spakujemy i przetransferujemy w Twoim imieniu.

Przeprowadzki za granicę Kraków — jak się przygotować?

Ruszając w długą trasę, Twoje rzeczy muszą być dokładnie zabezpieczone przed jazdą. Nie tylko w momencie wkładania w kartony i owijania w folię, ale również podczas umieszczania paczek w samochodzie. Całość wymaga rzeczowego pokierowania pracami, tak aby przeprowadzka za granicę odbywała się gładko i zgodnie z założeniami. Najlepiej zdecydować się na kompleksową obsługę. Doświadczona ekipa zajmie się wszystkim,  łącznie z rozstawieniem mebli w nowym lokum.

Przeprowadzki za granicę transport. Cennik (Kraków i okolice)

Kiedy w grę wchodzą przeprowadzki międzynarodowe, cennik zależny jest m.in. od odległości dzielącej punkt startowy od punktu docelowego, jak również liczby paczek i sprzętów. Zainteresuj się naszą ofertą zawierającą przeprowadzki zagraniczne Kraków i daj nam znać a przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Sprawdź podobne:

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy


Top movers Poland Sp. z o.o.

Biuro:
ul. Gierdziejewskiego 7/20, 02-495 Warszawa