+48 888 888 436
+48 888 888 437

Bezpieczne płatności

Top movers

Transport

TRANSPORT

Transport mienia – zarówno podczas przeprowadzki, jak i w innych sytuacjach, wymaga wiedzy i doświadczenia. Samo zapakowanie rzeczy do pojazdu nie wystarczy, bowiem ważne jest ich odpowiednie przygotowanie, w tym zapakowanie, ułożenie w samochodzie transportowym oraz zabezpieczenie poszczególnych przedmiotów na czas podroży. Nasza ekipa dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapewnia solidne i pewne usługi transportowe, dzięki którym możliwe staje się przewiezienie każdej, nawet najbardziej problematycznej rzeczy.

Transport na najwyższym poziomie

Top Movers Poland jest firmą, która dysponuje profesjonalnym zapleczem pojazdów, dostosowanymi do potrzeb narzędziami, a także wysokiej jakości materiałami zabezpieczającymi mienie w trakcie transportu. Każdy Klient znajdzie u nas doradztwo i fachowe wsparcie, bowiem przykładamy ogromną wagę do jakości obsługi, bezpieczeństwa oraz działania zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Przygotowanie do transportu kluczem do sukcesu

Różnorodność przedmiotów wymagających transportu sprawia, że konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Bez względu na to czy przewozimy meble, sprzęt RTV/AGD czy drobne i delikatne przedmioty, dbamy, aby każde z nich zostały odpowiednio zapakowane i przymocowane na czas transportu. Nasze umiejętności oraz wiedza, pozwalają zminimalizować ryzyko pojawienia się jakichkolwiek uszczerbków na przewożonych przedmiotach.

W razie potrzeby pomagamy w odpowiednim zapakowaniu przedmiotów przed transportem, udzielamy wskazówek jak najlepiej przygotować wrażliwe przedmioty np. dzieła sztuki, jak zabezpieczyć krawędzie mebli czy jak opisać pakowane mienie. Transportujemy zarówno pojedyncze rzeczy jak.np meble o dużych gabarytach jak i wykonujemy kompleksowe przeprowadzki. Zapewnić możemy również odpowiednie wsparcie w pakowaniu, dysponujemy stosownymi materiałami jak kartony, folie bąbelkowe i stretch. Dbamy o najbardziej ekonomiczny transport, a mienie pakujemy tak, aby dotarło na miejsce w nienaruszonym stanie. Nasz zespół świadczy usługi wnoszenia i znoszenia przedmiotów, dlatego też możesz uzyskać kompleksowe wsparcie w transporcie od złożenia i spakowania mienia, po jego wypakowanie i ustawienie w miejscu przeznaczenia.