+48 888 888 436
+48 888 888 437

Bezpieczne płatności

Top movers

Usługi dodatkowe

USŁUGI DODATKOWE

Top Movers Poland to kompleksowe podejście do przeprowadzek i nie tylko, bowiem oferujemy również szereg usług dodatkowych, w tym wsparcie w opróżnianiu mieszkań, domów, piwnic, strychów, garaży czy biur oraz utylizacji zbędnego mienia. Dzięki naszej pomocy, możliwe jest dokonanie generalnych porządków i doprowadzenie pomieszczeń do ustalonego wcześniej stanu.

Pełen pakiet usług

Bywają sytuacje, w których konieczne staje się kompleksowe opróżnienie całego domu, czy też poszczególnych pomieszczeń. Niezbędne jest wówczas wyrzucenie starych mebli, sprzętów elektronicznych, śmieci i wielu innych niepotrzebnych już rzeczy. Przyczyn tego rodzaju sytuacji może być wiele np. zakupiliśmy używane mieszkanie, mamy zagracony przez lata strych bądź garaż, przejmujemy mieszkanie po eksmisji dawnych lokatorów, czy też zmarł członek naszej rodziny i zależy nam na opróżnieniu mieszkania czy domu z niepotrzebnych już rzeczy. Wyzwanie to nie należy do łatwych i przyjemnych, dlatego też w Top Movers Poland oferujemy pełen pakiet usług dodatkowych w tym zakresie.

Opróżnianie pomieszczeń i utylizacja odpadów

Zagracone mieszkanie czy pojedyncze pomieszczenia, które chcemy lepiej wykorzystać wymagają konkretnych działań. Jako firma wyspecjalizowana w zadaniach specjalnych, wiemy jak poradzić sobie z bałaganem, a także odpowiednio zutylizować niepotrzebne rzeczy jak sprzęty RTV i AGD, stare meble czy nawet gruz. Ponieważ nie każdy może poradzić sobie z tym zadaniem samodzielnie, wychodzimy naprzeciw problemom z pozbyciem się odpadów, wielkogabarytowych przedmiotów czy złomu. W ramach usług dbamy o odpowiednią segregację śmieci, demontujemy meble, a także kompleksowo sprzątamy opróżniane pomieszczenia zgodnie z ustaleniami.

Nasze usługi dodatkowe dostępne są w przystępnych cenach, a dzięki naszemu wsparciu możesz zaoszczędzić wiele czasu i nerwów. Kompleksowe wsparcie pozwoli Ci uzyskać czystą i wolną od niepotrzebnych przedmiotów przestrzeń, którą możesz wykorzystać jak tylko tego zechcesz.